GARNITURY SZYTE NA MIARĘ

Lubimy dobrze ubranych ludzi. Szczególnie dobrze ubranych mężczyzn. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni to gwarancja dobrego wyglądu i wygody noszenia.

Szyjemy garnitury klasyczne, sportowe, ślubne, wizytowe i te na co dzień. Monitorując rynek jesteśmy na bieżąco w temacie mody męskiej zatem ubieramy także mężczyzn bardzo młodych. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni zapewnią modny i wygodny strój na studniówce, balu maturalnym czy samej maturze.

Garnitury komunijne jakie wykonujemy dla małych mężczyzn. Młody dżentelmen ubrany w wygodny garnitur z pewnością nie będzie miał kłopotu z noszeniem takiego stroju w przyszłości.

Obserwując naszych klientów, rozmawiając z nimi zyskujemy wiedzę na temat ich potrzeb. Nasi eleganccy mężczyźni podkreślają, że nic nie dodaje tak bardzo pewności siebie jak doskonale uszyty garnitur z wysokojakościowej tkaniny.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży męskiej pozwala nam stwierdzić, iż wiemy co to znaczy ubierać mężczyznę, który wie czego chce i potrafimy stanąć na wysokości zadania.